Eilen kyllä kans oli yks myhkänen tilanne kun maalailin soflamilla noshair-canaalissa meidän lentotukialusta baseraippaamaan lähtenyttä sankaria, 2 kertaa se jollain ihmeellä onnistui väistämään javelinin ja vasta kolmannella putosi. Pystyykös tolla ECM-jammerilla hämäämään javelinia vai oliko muuta mätää pelissä. Joka tapauksessa oli hieno hetki kun tämä arjen sankari saatiin merenpohjaan. Mahtoi v..uttaa kaveria kun ei päässytkään raippaamaan.
Eilen oli harvinaisen makia kierros metron rushia, yleensä vihaan kenttää, mutta harvinaista kyllä publalla porukat pelas hyvin tiiminä koko lössi ja peli oli tasaista kaikinpuolin, itse pelasin savuttavana assaulttina ja homma toimi ihan mukavasti, kovan väännön jälkeen viimenenki loota saatiin mossahtamaan ja taisi meno olla niin rajua että koko konsoli kaatui kierroksen päätteeksi. Tuli todettua että metrohan olis ihan mukiinmenevä kenttä ilman sitä maan-alaista osuutta
.
Nää uudet sekaserverit on ihan tervetulleita, vielä kun sais sellasen rush-mappikierron jossa olis vain isoja kenttiä niin avot.



LinkBack URL
About LinkBacks
Mutta joo, ihmetystä vaan aiheutti eilen, eihän kuitenkaan mitään päivitystä oo ees tullu ladattavaksi jne. Ehkä oli vaan kovasti huonoa tuuria guidottajilla matkassa. Ja smuutti hekopilotti.
Siteeraa
. Tuli todettua että metrohan olis ihan mukiinmenevä kenttä ilman sitä maan-alaista osuutta 
![Battlefield 3 [X360] - keskustelua pelistä-ketxk.jpg](http://www.konsolifin.net/bbs/attachments/pelikeskustelu/8999d1332936046t-battlefield-3-xbox-360-keskustelua-pelista-ketxk.jpg)
