Artikkelit - nintendonintendo

Kilpailu: Voita Wiin Modern Warfare

SOJ - 28.10.2009



Muilla alustoilla yli 10 miljoonan kappalemyyntiin yltänyt Call of Duty 4: Modern Warfare julkaistaan myös Wiille 10. marraskuuta. Julkaisun kunniaksi KonsoliFIN järjestää yhdessä Activision-Blizzardin kanssa kilpailun, jossa on jaossa kaksi kappaletta Call of Duty: Modern Warfaren Wii-versioita.

Kilpailuun osallistutaan vastaamalla kolmeen kinkkiseen Call of Duty -peleihin ja Wiihin liittyvään kysymykseen. Toisen palkintopelin voittaa ensimmäisenä kaikkiin kysymyksiin oikein vastannut, ja toisen kohtalo arvotaan kaikkien oikein vastanneiden kesken.
  1. Mikä oli ensimmäinen Call of Duty -sarjan peli Wiille?

  2. Minkä nimiselle Wii-pelille Call of Duty: Modern Warfaren DS-version kehittäjät etsivät julkaisijaa?

  3. Mikä pelistudio kehittää Call of Duty 4: Modern Warfaren Wii-versiota?

Lähetä vastauksesi sähköpostilla osoitteeseen kilpailutPOISTATÄMÄ@konsolifin.net 7. marraskuuta mennessä. Kirjoita viestin otsikoksi Call of Duty -kilpailu (Wii) ja liitä vastaukseen mukaan myös KonsoliFIN-nimimerkkisi, nimesi sekä osoitteesi. Voittajat ja oikeat vastaukset kysymyksiin paljastetaan 8. marraskuuta.



Kirjoittanut: SOJ - 28.10.2009



Kommentit
Zasonex |  Jäsen
02.11.2009  |  16:31
Zasonex - Omakuva Kuuluuko vastaukset lähettää sähköpostiin nimeltä kilpailutPOISTATÄMÄ@konsolifin.net tai [osoite ilman POISTATÄMÄ-tekstiä]? Tiedän että kysymys on tyhmä, mutta silti.

SOJ |  KonsoliFIN Toimitus
02.11.2009  |  17:53
SOJ - Omakuva Zasonex: POISTATÄMÄ-teksti piti poistaa. Tuo on roskapostin ehkäisyksi lisätty osoitteeseen. Muokkasin oikean osoitteen pois viestistäsi, ettei se sitä kautta joudu väärille listoille.

Artikkeleja pääset kommentoimaan kirjautumalla sisään KonsoliFIN BBS -tunnuksilla. Mikäli et ole vielä rekisteröitynyt maailman parhaaseen suomenkieliseen konsolifoorumiin, voit korjata virheesi täällä.

Käyttäjänimi
Salasana